PIEGĀDES NOTEIKUMI

  • Pasūtījumi tiek izsūtīti tikai pēc rēķina apmaksas saņemšanas.
  • Piegādes izmaksas neatkarīgi no izvēlētās dāvanu kartes summas, ja tiek pasūtīta TIKAI dāvanu karte, ir 2.5 Eur uz izvēlēto Omniva pakomātu/ DPD paku skapi. Digitālā veidā dāvanu karti nosūtam bezmaksas uz norādīto epastu.
  • Precīzāku informāciju par piegādi saņemsiet norādītajā e-pastā.
  • Pasūtījumu piegādes iespējas ir attiecināmas tikai uz interneta veikalā www.tirsmiers.lv/veikals iegādātajām precēm. Individuāliem pasūtījumiem piegādes izmaksas tiek saskaņotas pirms pasūtījuma veikšanas.
  • Kafijas abonementa piegādi nodrošinām tikai Latvijas teritorijā, bezmaksas piegāde attiecas tikai uz piegādēm uz Omniva pakomātu vai DPD Paku skapi. Ja vēlaties, lai kurjers piegādā kafijas abonementu uz konkrētu adresi Latvijā, Lietuvā, Igaunijā vai kādā citā ES dalībvalstī, pirms pasūtījuma izdarīšanas sazinieties ar mums, lai varam precizēt piegādes izmaksas.
  •  Rakstiet uz [email protected] vai zvaniet 26430809, ja radušies kādi jautājumi saistībā ar piegādi.

Sūtījumu piegādes iespējas

Latvija Visiem pasūtījumiem
Omniva pakomāts 2.5 EUR
DPD paku skapis 2.5 EUR
DPD kurjers uz adresi  7 EUR

Igaunija, Lietuva Visiem pasūtījumiem
 Omniva pakomāts  4 EUR

Citas Eiropas valstis** Visiem pasūtījumiem
Kurjers uz adresi 18     EUR

* Izņemot, ja tiek pasūtīta TIKAI skaisti noformēta dāvanu karte ar piegādi

**Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehijas Republika, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Itālija, Īrija, Luksemburga, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.