KAFIJA IR MĀKSLA
Sirsnība. Stāsts. Vienkāršība.
Kafijas grauzdētava

Grauzdētava

Mājīgā un dabas ieskautā specializētās kafijas grauzdētava “Tīrs Miers” atrodas Gulbenes novadā, Rankas pagastā. Savu darbību grauzdētava uzsāka 2017. gadā un pašlaik tiek grauzdētas kafijas pupiņas no visiem četriem kafijas audzēšanas reģioniem, piedāvājot kafijas baudītājiem izgaršot kafijas garšu dažādību. Katra kafija, kas tiek grauzdēta, ir rūpīgi izvēlēta un atceļo uz grauzdētavu no mazām kafijas saimniecībām. Kafija tiek grauzdēta ar lielu mīlestību un cieņu pret kafijas audzētājiem.

Uzzini vairāk

Veikals

Veikalā atradīsiet mūsu grauzdētu kafiju no dažādām kafijas audzēšanas valstīm. Kafiju grauzdējam katru nedēļu un piedāvājam to iegādāties dažāda lieluma iepakojumos gan pupiņas, gan maltu kafiju izvēlētajā malumā. Veikalā atradīsiet arī dažādus kafijas pagatavošanas brūvrīkus, kurus rūpīgi esam izvēlējušies, jo esam pārliecināti par to funkcionalitāti un kvalitāti. Vai zinājāt, ka tagad varat abonēt arī kafiju? Jā, tieši tā, mēs piedāvājam dažādas kafijas abonementa iespējas.

Uz veikalu

Interneta veikals
Apciemo

Apciemo

Vienmēr esam priecīgi uzņemt grauzdētavā kafijas baudītājus, kuri vēlas izzināt un izgaršot apburošo kafijas pasauli. Piedāvājam vairākus variantus grauzdētavas apmeklējumam atkarībā no vēlmēm. Grauzdētavas apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīt Tīro Mieru, uzzināt kafijas stāstu, izbaudīt kafijas dzērienu un nogaršot dažādu valstu kafiju, kā arī iegūt atbildes uz interesējošiem jautājumiem par kafijas gatavošanu mājās.

Uzzini vairāk

Pasākumi

Mēs piedāvājam baristu pakalpojumus, lai Jūs varētu pacienāt savus viesus ar neaizmirstamu kafiju. Mēs iederētos dažādos saviesīgos pasākumos - jubileju svinībās, kāzās, uzņēmumu pasākumos, koncertos, izstāžu atklāšanās, pasākumos dabā u.c. Būsim ļoti priecīgi būt par Jūsu īpašā pasākuma daļu.

Uzzini vairāk

Baristu pakalpojumi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.