GRAUZDĒTAVA

Mājīgā un dabas ieskautā specializētās kafijas grauzdētava “Tīrs Miers” atrodas Gulbenes novadā, Rankas pagastā. Pašlaik tiek grauzdētas kafijas pupiņas no dažādiem kafijas audzēšanas reģioniem, piedāvājot kafijas baudītājiem izgaršot kafijas garšu dažādību. Katra kafija, kas tiek grauzdēta, ir rūpīgi izvēlēta un atceļo uz grauzdētavu no mazām kafijas audzētāju saimniecībām. Kafija tiek grauzdēta ar lielu mīlestību un cieņu pret kafijas audzētājiem.

Svaigi grauzdēta kafija

Kafija

Vairākas reizes gadā mēs rūpīgi izvēlamies, kādas kafijas pupiņas grauzdēt un piedāvāt kafijas baudītājiem. Mēs iepērkam tikai augstas kvalitātes zaļo kafiju, kas ir atceļojusi uz mūsu grauzdētavu no nelielām saimniecībām vai kooperatīviem un ir atbilstoši novērtētas pēc SCAE (Speciality Coffee Association of Europe) kritērijiem, un ir ieguvusi kvalitātes novērtējumu vismaz 80 punktus. Mēs izvēlamies grauzdēt tās kafijas, kas mums pašiem garšo, šķiet interesantas un unikālas konkrētajā brīdī atkarībā no kafijas augšanas reģiona. Kafiju mēs grauzdējam vidēji vai gaiši, lai izceltu katras kafijas unikālo garšu.
Mēs grauzdējam kafiju vairākas reizes nedēļā, lai kafijas baudītāji vienmēr saņemtu svaigi grauzdētu kafiju, jo svaigi grauzdētas kafijas aromāts un garša ir viens no burvīgākajiem ceļojumiem sajūtu pasaulē, ko varam izjust šajā pasaulē.
Iepērkoties cilvēki lielu uzmanību pievērš, cik svaiga un no kurienes ir nākusi maize, augļi un citi pārtikas produkti, bet cik bieži cilvēks apstājas un paskatās, no kurienes nākusi un cik svaiga ir kafija, kuru ir nolēmis iegādāties. Kafija savas unikālās garšas īpašības zaudē ļoti ātri. Mūsu aicinājums ir sākt domāt par kafiju kā par jebkuru citu pārtikas produktu un izvēlēties diendienā baudīt svaigi grauzdētu un ētiski audzētu kafiju.
Mēs vēlamies, lai mūsu grauzdētās kafijas baudīšana dāvātu Jums Tīra Miera, sirsnības un kopābūšanas brīžus.

Sadarbība

Mums vienmēr ir liels prieks satikt un iepazīt cilvēkus, kuriem interesē kafija, kuri vēlas iemācīties ko jaunu un kuri novērtē to, ko mēs darām. Ja esat apburošās kafijas pasaules iepazīšanas sākumā vai esat kafijas meklējumos savai kafejnīcai, birojam vai veikalam, tad būsim ļoti priecīgi dzirdēt Jūsu ideju un redzējumu. Esam atvērti dažādām sadarbības formām un ar savu vairāk nekā 10 gadu pieredzi kafijas nozarē varam nodrošināt profesionālu atbalstu.

Sadarbība
Kafijas apmācības

Apmācības

Tieši mīlestība tajā ko dari, zināšanas un prasmes kafijas gatavošanā ir tās, kas padara katru pagatavoto kafijas tasīti par neatkārtojamu mākslas darbu. Lai saviem klientiem sniegtu neaizmirstamu kafijas piedzīvojumu un radītu vēlmi atgriezties Jūsu kafejnīcā, nepietiek vien ar pasaulē labāko aparātu un kafiju. Tieši cilvēks, kurš pagatavo un pasniedz kafiju, ir tas, kurš pievieno katrai kafijas tasītei dvēseli. Tāpēc ir ļoti svarīgi saprast, kā izmantot esošos vai plānotos resursus pēc iespējas efektīvāk. Esam izveidojuši apmācību kursu kafejnīcām, kurā dalāmies ar savām zināšanām un prasmēm kafijas jomā.

Personalizēts iepakojums

Piedāvājam personalizēt kafijas iepakojumus ar Jūsu izvēlētu dizainu. Pieejami dažāda lieluma iepakojumi - 30g, 50g, 70g, 200g, 250g, 500g un 1 kg. Iepakojumos vienmēr tiek pildīta svaigi grauzdēta kafija pēc Jūsu izvēles, pieejamas gan kafijas pupiņas, gan malta kafija. Personalizēts iepakojums ar svaigi grauzdētu kafiju lieliski noder kā kooperatīvā dāvana sadarbības partneriem, dāvana kāzu viesiem,  u.c. skaistos notikumos.

Personalizēts kafijas iepakojums

Sazinies

Ja Jums radušies kādi jautājumi vai vēlaties saņemt cenu piedāvājumu, lūdzu, aizpildiet kontaktu formu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.