GRAUZDĒTAVA

Kafija

Kafiju ir iespējams grauzdēt dažādi: gan gaiši, gan vidēji, gan tumši, gan ļoti, ļoti, ļoti tumši. Jo tumšāks grauzdējums, jo kafija būs rūgtāka un, iespējams, būs nepieciešams pievienot cukuru un pienu, lai nomāktu nepatīkami rūgto garšu. Bieži vien ar ļoti tumšu grauzdējumu tiek slēpta zaļās kafijas zemā kvalitāte. Grauzdējot ētiski novāktas un labas kvalitātes zaļās kafijas pupiņas, mēs iegūstam patieso kafijas garšu un burvību. Garšā mēs meklējam līdzsvaru starp skābumu, rūgtumu un saldumu. Kafija NAV tikai rūgts un melns enerģijas lādiņš. Kafijas pupiņai ir ļoti sarežģīta ķīmiskā uzbūve, un tā spēj dot visdažādākās garšu nianses atkarībā no kontinenta, valsts, reģiona un fermas, kur kafija ir augusi. Liela nozīme kafijas garšā ir zaļo kafijas pupiņu apstrādes veidam - sauss vai slapjš. Sausais zaļās kafijas pupiņu apstrādes veids kafijas garšā var atstāt šokolādes, riekstu, plūmju un citu saldāku augļu garšu nianses. Slapjais zaļās kafijas pupiņu apstrādes veids kafijas garšā var atstāt citrusa augļu skābumu, tīru, atsvaidzinošu ziedu un tējas garšu. Kafijas grauzdētāja pienākums ir atrast un izcelt konkrētās kafijas labākās garšas nianses. Jo biežāk Tu baudīsi dažādu kafiju, jo labāk sagaršosi atšķīrības, un beigās atradīsi sev vistīkamāko garšu. Esi pacietīgs un vērīgs!

Mēs grauzdējam kvalitatīvas, ētiski novāktas un ar skaidri zināmu izcelsmi esošas Arabika kafijas pupiņas no dažādām kafijas audzēšanas valstīm. Pašlaik Mūsu grauzdētavā atrodas zaļās kafijas pupiņas no: Brazīlijas, Gvatemalas, Etiopijas, Kostarikas, Kenijas, Mjanmas, Hondurasas, Peru.

Sadarbība

Mums vienmēr ir liels prieks satikt un iepazīt cilvēkus, kuriem interesē kafija, kuri vēlas iemācīties ko jaunu un kuri novērtē to, ko mēs darām. Ja esi apburošās kafijas pasaules iepazīšanas sākumā vai esi kafijas meklējumos savai kafejnīcai, birojam vai veikalam, tad būsim ļoti priecīgi dzirdēt Tavu ideju un redzējumu. Esam atvērti dažādām sadarbības formām un ar savu vairāk nekā 10 gadu pieredzi kafijas nozarē varam nodrošināt profesionālu palīdzību:

  • konsultācijas,
  • dažāda veida apmācības,
  • augstas kvalitātes svaigi grauzdētu kafija no dažādām valstīm,
  • individuālu dizainu iepakojumam.


Kontakti

0
             SIA Dabas Prieks, 44103105554, G. Apiņa iela 16-2, Valmiera, LV-4201, [email protected], 26430809

Visas tiesības aizsargātas 2020

 .