KĀZAS

1. piedāvājums - personalizēti kafijas iepakojumi

Kāpēc gan neiepriecināt savus kāzu viesus ar mazu dāvaniņu? Piedāvājam dažāda izmēra kafijas iepakojumus (30g, 50g, 200g, 500g, 1kg, dāvanu kastīte (3x50g paciņas)), kurus varam piepildīt ar svaigi grauzdētu kafiju pēc Jūsu izvēles. Pieejamas gan kafijas pupiņas, gan malta kafija no dažādām kafijas audzēšanas valstīm. Ir iespējams personalizēt iepakojumu ar kāzu logo.

2. piedāvājums - kafija kāzās

Piedāvājam Jums papildināt savu īpašos svētkus ar garšīgu un lielu mīlestību pagatavotu kafiju no kafijas grauzdētavas "Tīrs Miers". Kalvis un Baiba pagatavos gan karstus, gan aukstus kafijas dzērienus (espresso, melna/balta kafija, late, kapučīno, moka, kakao, ledus late, dzērieni bērniem). Gardā kafija būs kā lielisks papildinājums vai nu kāzu dienā vai arī pēckāzu rītā.

3. piedāvājums - pieturas vieta vecmeitu/vecpuišu pasākumos

Piedāvājam iekļaut grauzdētavas apmeklējumu kā pieturas vietu vecmeitu/vecpuišu pasākumam. Būs iespēja gan nogaršot dažādas kafijas, gan uzzināt ko vairāk par apburošo kafijas pasauli.

4. piedāvājums - pieturas vieta kāzu dienā

Piedāvājam iekļaut grauzdētas apmeklējumu kā pieturas vietu jaunajam pārim kāzu dienā. Būs iespēja gan izbaudīt mierīgu kafijas tasi, gan praktiski padarboties, gan uzzināt ko vairāk par apburošo kafijas pasauli.

Ja radušies kādi jautājumi vai vēlies veikt rezervāciju, raksti [email protected] vai zvani 26430809.

Būsim priecīgi kopīgi darboties un realizēt Jūsu ideju.

0

Pirkumu grozs